نمایش ۱ - ۷ کالا از ۷

خرید رکاب انگشتر

یکی از مهمترین اجزای یک انگشتر خاص و زیبا رکاب آن است. اگررکاب انگشترطراحی زیبایی نداشته باشد در نهایت انگشترشیکی هم نخواهیم داشت. این روزها که سلیقه ها متفاوت و سخت شده است بعضی از افراد هم هستند که به سلیقه و علاقه ی خود سفارش انگشتر میدهند یا به صورت جدا خرید رکاب انگشتر خود را انجام داده و در نهایت سنگ یا نگین مورد نظر خود را به آن اضافه میکنند. پس در ساخت انگشتر رکاب آن بسیار اهمیت دارد. خوشبختانه طراحان و متخصصان برجسته ی ما در این زمینه به طور ماهرانه و هنرمندانه ای این وظیفه را انجام میدهند و طراحی های منحصر بفرد را برای انواع سلیقه در نظر میگیرند. دراین زمینه نکات و اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه داده ایم.

خرید رکاب انگشتر اصل

یکی از اجزاء اصلی و مهم انگشتر رکاب است. همان قسمت از انگشتر که نگین یا سنگ روی آن قرار میگیرد. رکاب ها بر اساس طرح و شکل روی آن ها دسته بندی میشوند. نقش ها و طراحی های روی رکاب نقش مهمی در زیبایی انگشتر دارد. این طراحی ها بر اساس سلیقه ی افراد مختلف انجام میشود که باعث شده رکاب ها در انواع و مدل های متنوع در بازار موجود باشند. رکاب ها به طور کلی به دو دسته تقسیم بندی میشوند:

  • رکاب های نقره ی دست ساز(Hand made)
  • رکاب های نقره ی ریخته (ماشینی)

در انگشترهای دست ساز نقره از تکنیک های خاص برای حکاکی طرح ها استفاده میشود. روی این رکاب ها بسته به طرح مورد نظر تکنیک های قلم زنی، سیاه قلم، آینه کاری و طراحی شبکه بکارگیری خواهد شد. در خرید رکاب انگشتر، طراحی ها و حکاکی های انجام شده روی رکاب تاثیر به سزایی در انتخاب آنها دارد. بعضی از رکاب ها دارای حکاکی متن روی بدنه ی خود هستند که جذابیت خاص خود را دارد. همچنین این نوع از انگشترها طرفداران زیادی دارد که همین ویژگی باعث شده افراد برای سفارش رکاب انگشتر خود از این طراحی استقبال کنند. در طراحی متن از تکنیک سیاه قلم هم استفاده میشود که نوعی رزین را روی رکاب قرار میدهند تا متن مورد نظر بهتر و بیشتر جلوه کند.

در نوع ماشینی یا ریخته طراحی نقوش، روی رکاب انجام شده، قالب آن ساخته میشود و در نهایت رکاب ها با طرح های مختلف و متفاوت به بازار عرضه خواهد شد. در روش ماشینی ظرافت کار بیشتر است. خرید رکاب خالی انگشتر میتواند یک ویژگی مثبت باشد زیرا شما میتوانید با سلیقه ی خود سنگ مورد نظرتان را انتخاب کرده و روی رکاب خالی قرار دهید.

هنگام خرید انگشتر حتما به نوع رکاب آن توجه کنید، زیرا با توجه به نوع دست ساز باید برای خرید رکاب انگشتر نقره مردانه هزینه ی بیشتری بپردازید. تمام طرح ها و نقش های روی این رکاب ها از ابتدا تا انتها کار دست توانای هنرمندان این صنعت است. به همین دلیل برای این نوع از رکاب ها از سنگ ها و نگین های ارزشمند و گران قیمت استفاده میکنند.

خرید رکاب انگشتر در مدل های مختلف

رکاب ها انواع و مدل های طراحی شده ی مختلفی دارند که بر اساس سلیقه ی افراد حکاکی و ساخته میشوند. در این قسمت به معرفی چند مدل خاص از آن ها پرداخته ایم:

رکاب فیلی: این رکاب ها ساده و پر فروش هستند و در عین سادگی جذابیت خاص خود را برای افراد دارند.

رکاب چینگ: معمول ترین نوع رکاب است که از 2 تا 6 چنگ برای ثابت نگه داشتن نگین تشکیل شده است.

رکاب خورشیدی: معمولا برای سنگ های عقیق از رکاب خورشیدی استفاده میشود که به شکل پرتوهای خورشید طراحی شده است. این نوع رکاب میتواند از بهترین انتخاب های شما در خرید رکاب نقره باشد.

رکاب حصیری: شکل های حصیر مانندی که روی رکاب حکاکی میشود. خرید رکاب انگشتر ازاین نوع به سلیقه ی خاص شما در بهترین انتخاب ها بستگی دارد.

رکاب اشک: یکی دیگر از رایج ترین رکاب ها، رکاب اشک است. ساخت این رکاب با اره های مخصوص انجام میشود.

خرید رکاب انگشتر و نکات مربوط به آن

جهت خریدی مطمعن و با کیفیت به شما توصیه میکنیم حتما به نکات زیر توجه کنید:

  • حتما سایز انگشت خود یا فرد مورد نظری را که قصد خرید برای او دارید به طور دقیق داشته باشید.
  • برای خرید رکاب انگشتر به خصوص از جنس نقره از سایت های معتبر بازدید کنید و به خدمات و ویژگی های سایت مورد نظر دقت داشته باشید.
  • سلیقه و استایل فرد در انتخاب و سفارش رکاب انگشتر حرف اول را میزند پس این نکته ی مهم را پیش پا افتاده در نظر نگیرید.
  • حتما با مشاوران و متخصصان در این زمینه مشورت کنید.
  • از اصل بودن نقره حتما اطمینان حاصل کنید.
  • پس از دریافت سفارش خود حتما محصول را بدقت بررسی کنید.

زیباترین رکاب انگشتر مردانه

بسیاری از افراد به نگین و سنگ انگشتر بیشتر از رکاب انگشتر اهمیت میدهند و رکاب انگشتر را بی اهمیت تصور میکنند اما افراد حرفه ای میدانند که رکاب انگشتر برای زیبایی نه تنها هم اندازه نگین و سنگ اهمیت دارد بلکه در مواردی اهمیت و زیبایی آن بیشتر است، خرید زیباترین رکاب انگشتر مردانه میتواند انگشتر شما را با هر سنگ و نگینی به یک انگشتر فوق العاده و نفیس تبدیل کند.

جهت اطلاع از قیمت رکاب انگشتر نقره مردانه میتوانید از دسته بندی سایت سیلور110 دیدن فرمایید. مشاوران و پشتیبانان سایت ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان خواهند بود. درضمن تمام محصولات سایت دارای تضمین اصالت کالا را شامل میشوند. در صورت وجود مشکل میتوانید طی یک هفته سفارش خود را مرجوع کنید. تحویل سفارشات شما در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکنه انجام خواهد شد.

مقایسه ( 0 مورد )