سنگ انگشتر یشم، نوعی پیروکسین اشباع شده از سدیم و آلمینیوم میباشد که مات یا نیمه شفاف است و ساختار کریستالی دارد و دارای رنگ های گوناگون از جمله: سبز، سیاه، سفید، قهوه‌ای، بنفش، سرخ، اوسطوخودوسی و آبی میباشد. اگرعلاقه‌مند به خرید انگشتر یشم هستید باید بدانید که این گوهر را از دیرباز خوش یمن دانسته اند و سمبل خوشبختی، موفقیت و شانس نیز میباشد. این سنگ مناسب برای متولدین فروردین، اردیبهشت، خرداد و مهر است و میتوانید آن را در مدل های مختلف انگشتر یشم اصل مردانه و زنانه پیدا کنید.

خرید انگشتر یشم اصل

محل اصلی برداشت سنگ یشم در منطقه‌ای به نام ختن بوده است که امروزه در غرب چین قرار دارد.
در گذشته این سنگ در سواحل دریای خزر در رنگ های فراوانی نیز یافت می‌شده است. دوسیلیکات مختلف به نام های نفریت و جادیت دارای یشم هستند و آن کریستالی که ما آن را یشم مینامیم، یک سنگ ساخته شده از ترکیبات معدنی است و متشکل از بلورهای کوچک به هم پیوسته میباشد. نام دیگر یشم، جیدیت است و این سنگ دارای سختی 6.5_7 و چگالی 3.24_3.48 میباشد.
هنگام خرید انگشتر یشم به کیفیت و ارزش آن نیز دقت فرمایید، با کیفیت ترین نوع این انگشتر متعلق به انگشتر یشم کره‌ای و چینی است و کم ارزش ترین نوع  یشم، نفریت میباشد. نوع سبز سنگ یشم  کمیاب، گرانبها و بسیار با ارزش است و برای خلوص رنگی انگشتر یشم سبز از دستگاه دیکروسکپ استفاده میکنند.
جالب است بدانید اگر شما والدینی هستید که به عقاید دینی باور دارید و نگران فرزندان دلبند خود هستید و یا برای آن ها زندگی آسوده و پر از موهبت های خداوند را آرزو دارید، خرید انگشتر شرف الشمس میتواند یکی از بهترین هدایا برای فرزندان شما باشد.

تشابه خرید انگشتر یشم و اوپال

انگشتر اوپال و یشم در رنگ های متنوع خود دارای خواص گوناگون ومنحصر به فردی هستند که بر بدن و روان ما بسیار موثر میباشد و می‌تواند در جهت بهبود سلامتی کمک رسانی کند. به خواص سنگ یشم دقت فرمایید تا آثار مثبت آن را بعد از خرید انگشتر اوپال و یشم در زندگی زندگی ببینید.

اگر علاقه‌مند به خرید انگشتر یشم هستید ما به شما وسایت خرید نقره سیلور110 را توصیه میکنیم. در این سایت انواع مختلف مدل های انگشتر یشم زنانه و انگشتر یشم مردانه موجود می‌باشد و میتوانید خرید مطمئنی را تجربه نمایید.

 

مقایسه ( 0 مورد )