نمایش ۱ - ۱ کالا از ۱

انگشتر اوپال، سیلیکات آبدار نیمه شفاف و قیمتی با ساختار شکلی بی‌نظم، شامل رنگ های سفید، قهوه‌ای، سبز، خاکستری، صورتی، سیاه و آبی شیری میباشد. اگر به دنبال خرید انگشتری خاص و زیبا هستید خرید انگشتر اوپال را به شما پیشنهاد می‌کنیم زیرا این سنگ خواص درمانی و شفابخشی بسیاری برای بدن دارد و داشتن آن خوشبختی و عشق را در زندگی به ارمغان می‌آورد، همچنین نیز اوپال سنگ متولدین ماه مهر یا اکتبر میباشد .

خرید انگشتر اوپال اصل

اوپال از ترکیبات سیلیس و مقادیر مختلف آب تشکیل شده است و یک آمورف محسوب میشود ( ساختار بلوری ندارد)  که  دارای سختی 5.5 – 6.5 و چگالی 1.98 – 2.5 میباشد. این جواهر گرانبها و زیبا توانایی ساطع کردن هر طیف رنگی را با شدت و کیفیت های مختلف دارد. اوپال سابقه بسیار طولانی دارد و نماد وفاداری و اطمینان است.
خرید انگشتر اوپال
می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد زیرا تنوع رنگ این سنگ باعث شده است تا از آن در ساخت مدل های مختلف انگشتر اوپال زنانه و انگشتر اوپال مردانه بهره ببرند. با ارزش ترین نوع این سنگ متعلق به کشور استرالیا میباشد و نگین ملی این کشور است. نام دیگر اوپال عین الشمس میباشد و برای اولین بار در چک اسواکی کشف شده است.
کمیاب ترین گونه اوپال، سرخ بر زمینه سیاه است اما انگشتر اوپال سیاه پدیده فلورانس ندارد ولی انگشتر اوپال سفید می‌تواند درخشندگی فلورانس داشته باشد، به دلیل هفت رنگ بودن این سنگ اکثرهنرمندان به خرید انگشتر اوپال علاقه‌مندهستند و از آن استفاده می‌کنند.این سنگ انواع مختلفی دارد:

خرید انگشتر اوپال قیمتی (precious opal)

این نوع از این سنگ به علت انکسار نور معروف میباشد، در نتیجه این انکسار، رنگ های رنگین کمانی از آن دیده میشود که به این فرآیند بازی نور می‌گویند. هرچه سنگ اوپال خالص تر باشد با ارزش‌ترو بازی رنگ در آن واضح تردیده میشود .

خرید انگشتر اوپال آتشین(fire opal)

نام های دیگر این نوع از اوپال، اوپال جیراسول و اوپال خورشید است و این سنگ بازی نور ندارد اما به دلیل شفافیت رنگ بدنه آن محبوبیت دارد .

خرید انگشتر اوپال معمولی(اوپال کامون)

بیشتر مواقع نیمه شفاف، مات و فاقد بازی نور است. به این نوع  از اوپال، معمولی می‌گویند زیرا در بیشتر نقاط  جهان یافت میشود و مهم ترین آن اوپال چینی، اوپال مرواریدی و اوپال آبی پرو میباشد .

قیمت انگشتر اوپال اصل

از عواملی که می‌تواند در قیمت انگشتر اوپال خام و قیمت انگشتر اوپال هفت رنگ تاثیرگذار باشد شدت درخشندگی و رنگ‌هایی که جذابیت بیشتری دارند مثل بنفش ارغوانی و حتی قرمز است. قیمت انگشتر اوپال سیاه نیز به دلیل پیدایش معادن جدید تا میزان قابل توجهی رو به کاهش رفت اما همچنان انواع اوپال سیاه مرغوب و نادر قیمت بالایی دارد. مقدار قیراط اوپال نیز می‌تواند تاثیر بسیاری بر قیمت‌ انگشتر اوپال داشته باشد. قیمت انگشتر اوپال سفید نیز به دلیل هزینه‌های بالای استخراج کمی بیشتر است و فروش آن توسط شرکت‌ها مشکل تر و سود آن کمتر است. هرچقدر بازی رنگ‌ها در آن بیشتر باشد، ارزش آن به نسبت بالاتر خواهد بود.

ما برای خرید انگشتر اوپال زنانه و مردانه با بهترین کیفیت و قیمت، سایت سیلور110 را به شما توصیه میکنیم، تمامی محصولات در این سایت دارای ضمانت اصالت کالا هستند و در جهت هرگونه نارضایتی امکان مرجوع توسط مشتری را دارند و میتوانید یک خرید مطمئن را برای خرید انگشتر اوپال  مورد علاقه خود در یک سایت معتبر تجربه نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )