نمایش ۱ - ۱ کالا از ۱

یاقوت، گوهر سرخ جهانی که از گذشته های دور، از پادشاهان قدرتمند گرفته تا عاشقان امروز طرفدار آن بوده و هستند. یکی از محبوب ترین سنگ های قیمتی که در دنیا اقتصاد را به دست گرفته و در رقابت به زمرد و الماس است. خرید انگشتر یاقوت و انواع جواهرات ساخته شده از یاقوت، علاوه بر زینت و نماد، برای بسیاری از مردم جهان یک سرمایه گذاری به حساب می آید. در این مطلب با خصوصیات و خواص سنگ یاقوت سرخ و کبود آشنا خواهیم شد.

خرید انگشتر یاقوت

از سنگ های یاقوت در انواع جواهرات و زیورآلات استفاده می شود که جذابیت و زیبایی خاصی را به آن ها می بخشد. این سنگ دارای رنگ های مختلفی است که دلیل آن وجود عناصر فلزی مانند منگنز، مس، کروم و آهن است که هرکدام به اندازه ای که در سنگ وجود دارند باعث ایجاد رنگ می شود. این سنگ گرانبها دارای طبع گرم و خشک است و در رنگ های قرمز، نارنجی، زرد، سبز و کبود وجود دارد، تمامی این تنوع رنگی و زیبایی یاقوت خرید انگشتر یاقوت را به اولین گزینه ای خرید انگشتر برای هر کس تبدیل کرده است.

انواع خرید انگشتر یاقوت و انواع معادن آن

بهتراست قبل از خرید انگشتر یاقوت و جواهراتی از این نوع سنگ و خرید انگشتر اوپال با انواع این سنگ ارزشمند آشنا شویم. در این قسمت دو دسته ی اصلی از سنگ یاقوت را ذکر میکنیم که از زیباترین و ارزشمندترین یاقوت های موجود هستند.

  • خرید انگشتر یاقوت سرخ
  • یخرید انگشتر یاقوت کبود

به رنگ و ظاهر بسیار زیبایی که دارد مردم بسیاری در کل دنیا به دنبال خرید انگشتر یاقوت هستند. نوع خالص یاقوت سرخ بسیار درخشان است.در انگشتر یاقوت مردانه نیز از یاقوت سرخ استفاده می شود. یاقوت سرخ به عنوان نمادی برای عشق و وفاداری و ثروت شناخته می شود.
این کریستال سرخ در همه جای دنیا از جمله ویتنام، هند، سریلانکا و تایلند یافت می شود. اما یکی از با ارزش ترین و مرغوب ترین یاقوت ها، یاقوت استخراج شده از معادن  میانمار (برمه) است. این یاقوت به دلیل استخراج از این معادن به یاقوت برمه نام گذاری شده است.

یکی از نکات مهم در انتخاب انگشتر یاقوت زنانه برای بانوان، خواص و تاثیرات آن بر زندگی و سلامتی است. این سنگ صدها سال می باشد که در افسانه ها و فرهنگ کشورها جایگاه ویژه ای دارد. از خواص این سنگ به ععنوان طلسم و جادو استفاده می کردند. اگر قصد خرید انگشتر یاقوت و یا به طور کلی خرید انگشتر را دارید باید بدانید که این سنگ سرخ معجزه ای عالی برای وارد کردن شور و هیجان به زندگی می باشد.

خرید انگشتر یاقوت اصل

هنگام خرید انگشتر یاقوت سرخ و انواع جواهرات ساخته شده از آن حتما از اصل بودن سنگ آن اطمینان حاصل کنید. زیرا که این مطلب تاثیر مهمی در قیمت انگشتر یاقوت سرخ دارد. ما در این مطلب روش هایی را ارائه می‌دهیم که می‌تواند در تشخیص به شما کمک کند اما توصیه ی اکید ما بر این است که از متخصصان متبحر در این کار کمک بگیرید. در حالت کلی همه ی سنگ های قیمتی در جواهرات مثل یاقوت دارای نمونه تقلبی هستند که قیمت انگشتر با نگین یاقوت سرخ از نمونه‌ی تقلبی آن بیشتر است. یکی از نشانه های سنگ تقلبی از اصل آن این است که یاقوت اصل اشعه ی فرابنفش را از خود عبور می دهند. سه روش دیگر را به شما آموزش میدهیم:

  • ایجاد خراش روی سنگ: همان طور که اشاره کردیم یاقوت سختی زیادی دارد. پس هر شیء یا سنگی که بتواند روی آن خط بیاندازد، نشان دهنده ی تقلبی بودن سنگ مورد نظر است.
  • رنگ و درخشندگی: یاقوت اصل در مقابل نور کاملا شفاف است و درخشندگی باورنکردنی دارد. در صورتی که نوع تقلبی در مقابل نور کدر و بد رنگ است. اگر روی سنگ علائمی از خراش یا رنگ دیگر دیدید حتما آن سنگ تقلبی است.
  • از شیشه کمک بگیرید: سنگ های قیمتی را با استفاده از شیشه جعل میکنند پس اگر شیشه و سنگ شبیه هم بودند میتوانید به تقلبی بودن آن پی ببرید.

قیمت و خرید انگشتر یاقوت سرخ

درخرید انگشتر یاقوت سرخ زنانه، یاقوت هم مانند تمام سنگ های قیمتی دیگر براساس رنگ، وزن، برش، اصالت سنگ و وضوح و درخشش آن ارزش گذاری می‌شود. اگر به دنبال خرید انگشتر یاقوت اصل هستید یکی از مهمترین عواملی که در ارزش گذاری جواهرات مهم است، رنگ آن است. رنگ سنگ یاقوت به خصوص رنگ سرخ آن در قیمت انگشتر یاقوت سرخ اصل زنانه بسیار موثر است.

این گوهر همان طور که گفتیم شامل رنگ های قرمز و نارنجی و زرد و آبی کبود می‌باشد که نوع سرخ آن در قیمت انگشتر یاقوت سرخ اصل مردانه تاثیر بیشتری دارد. از دیگر معیار های ارزش گذاری در خرید انگشتر یاقوت سرخ مردانه ارزشمند می‌توان به عیار و کیفیت آن اشاره کرد. وزن یاقوت نیز از دیگر عوامل تعیین کننده در قیمت آن است.

در نهایت برای شما خریدی با کیفیت و مطمعن را آرزومندیم. جهت خرید انگشتر یاقوت زنانه و مردانه به دسته بندی محصولات سایت خرید نقره سیلور110 میتوانید مراجعه کنید و از انواع انگشتر ها دیدن فرمایید.
پشتیبان های سایت به صورت 24 ساعته پاسخگوی تمام سوالات شما عزیران در مورد خرید انگشتر یاقوت خواهند بود. در ضمن تمام محصولات سایت دارای ضمانت اصالت کالا هستند که در صورت وجود مشکل میتوانید طی یک هفته سفارش خود را مرجوع کنید. تمام محصولات سفارشی در اسرع وقت به دست مشتریان عزیز خواهد رسید و پرداخت محصول درب منزل انجام خواهد شد.

مقایسه ( 0 مورد )