سنگ انگشتر توپاز کانی شفاف تا نیمه شفاف است که دارای ساختاری بلوری میباشد، از آلومینیوم و فلوئور تشکیل شده است، که نوع تراش خورده آن جواهر میباشد. در رنگ های زرد، قهوه‌ای، صورتی، قرمز، آبی، سبز و بی‌رنگ وجود دارد. خرید انگشتر توپاز می تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کادو به آبان ماهی ها باشد زیرا این سنگ به عنوان یکی از سنگ های متولدین آبان ذکر شده است.سنگ توپاز سمبل وقار، ابهت و نشانه شادی و موفقیت است  .

خرید انگشتر توپاز اصل

توپاز نام جزیره ( سنت جان) در دریای سرخ میباشد، معادن این سنگ در این جزیره وجود داشته است، این سنگ دارای سختی 8 و چگالی 3.4 تا 3.6 می‌باشد و جلای شیشه ای دارد، نام دیگر توپاز یاقوت اصغر است. برخی معتقدند این سنگ به انسان نیرویی خاص می‌دهد و طلسم و جادو را باطل می‌کند.
رومیان نیز عقیده داشتند که توپاز افزایش دهنده هوش و وفاداری است و در برزیل سمبل دندانپزشکان است. فراوان ترین نوع انگشترتوپاز، بی‌رنگ آن است و انگشتر توپاز قرمز از باارزش ترین و نادرترین رنگ های توپاز هستند.
امروزه انگشتر توپاز آبی محبوبیت بیشتری پیدا کرده و انگشتر توپاز زرد نسبت به گذشته محبوبیت خودش را از دست داده و قیمت پایین تری از دیگر رنگ ها دارد و همچنین انگشتر توپاز سبز و انگشتر توپاز هفت رنگ نیز زیبایی  منحصر به فردی را به خودشان  اختصاص داده اند. اگر به دنبال خرید انگشتر تک نگین خاص و زیبا هستید خرید انگشترتوپاز را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شباهت های خرید انگشتر توپاز و حدید

انگشتر توپاز و حدید در برخی موارد شبیه به هم هستند. از شباهت های این دو انگشتر میتوان به تقویت قلب، تحریک جذب آهن توسط خون و درمان کم خونی و بهبود جذب اکسیژن توسط بدن ، درمان دردهای مفصلی مانند آرتروز اشاره کرد ، همچنین این دو سنگ درمانی می‌توانند تعادل بدنی را کنترل کنند و افسردگی را کاهش دهند. پس اگر به دنبال خرید انگشتر زیبا و خاص وهدیه‌ای دلربا برای اطرافیان و عزیزان خود هستید، خرید انگشتر حدید هم می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

خرید انگشتر توپاز و طریقه نگه‌ داری

اسید سولفوریک ماده ای مخرب  برای سنگ توپاز می‌باشد پس برای محافظت بیشتر، از نگه‌داری سنگ در کنار اسیدها و مواد شیمیایی خودداری کنید. از اصابت ضربه و قرار گرفتن سنگ در برابر حرارت نیز جلوگیری کنید.

برای شارژ سنگ آن را در رود جاری برای مدتی  قرار دهید تا از ناخالصی ها پاک شود یا آن را درون خاک بگذارید، سپس آن را بشویید و همچنین از نمک خشک هم می‌توانید برای شارژکردن سنگ توپازتان استفاده نمایید .

برای خرید انگشتر توپاز حتما به سایت های معتبر مراجعه فرمایید. سایت خرید نقره سیلور110 میتواند در خرید و انتخاب بهترین انگشتر توپاز زنانه و انگشتر توپاز مردانه با قیمت های مناسب به  شما کمک رسانی کند، تمامی محصولات دارای ضمانت اصالت کالا هستند و درصورت وجود هرگونه نارضایتی تا یک هفته پس از تحویل امکان مرجوع توسط  مشتری را دارند. با سفارش از این  سایت شما میتوانید یک خرید مطمئن داشته باشید .

مقایسه ( 0 مورد )