استفاده از تسبیح و کاربردهای آن به گذشته‌های دور و فرهنگ‌ها و مذاهب مختلف باز می‌گردد.عموما تسبیح به عنوان وسیله‌ای برای ذکر گفتن استفاده می‌شود. برای خرید تسبیح سندلوس جهت آشنایی شما با جنس و خواص آن مطالبی را در این مقاله از سایت سیلور110 ارائه کرده‌ایم.

خرید تسبیح سندلوس

در خرید تسبیح سندلوس به ویژگی های آن دقت کنید. این رزین قابلیت تراش دارد، حرارت بالایی را تحمل میکند و زیبایی چشم‌گیری دارد. این نوع از تسبیح در رنگ های زرد، مشکی، قرمزو سبز وجود دارند. قیمت تسبیح سندلوس بر پایه خصوصیات فیزیکی آن است و مخصوصا به اصالت آن از کشور آلمان باز می‌گردد. مدت زیادی است که این صمغ از آلمان به ایران وارد نمی‌شود و به جای آن واردات از کشور ترکیه انجام می‌شود اما متاسفانه کیفیت سندلوس ترکیه تفاوت زیادی با نوع آلمانی دارد.

خرید تسبیح سندلوس اصل

قیمت تسبیح سندلوس اصل نسبت به نوع تقلبی بسیار بالاتر است.هنگام خرید تسبیح سندلوس باید نکاتی را برای تشخیص آن از نوع تقلبی در نظر بگیرید. در این قسمت راهکارهای موجود را برای شما شرح می‌دهیم:

  • سندلوس اصلی بوی نامطبوعی دارد. آن را در دست خود کمی بمالید تا گرم شود. اگر بویی استشمام کردید تسبیح سندلوس، اصل است.
  • سندلوس اصل اگر در معرض حرارت باشد مقاومت زیادی از خود نشان می‌دهد. همچنین با سوزن داغ سوراخ نخواهد شد.
  • این رزین شفافیت و زیبایی فوق العاده‌ای دارد.

قیمت تسبیح سندلوس مشکی بر اساس تمام این ویژگی ها و خواص آن تعیین میشود. خواص باورنکردنی سندلوس اصل نه تنها بر نوع مشکی آن بلکه بر قیمت تسسبیح سندلوس قرمز نیز اثرگذار بوده است اما در نوع قرمز رنگ زیبا و درخشان آن بسیار دخیل بوده است.

خرید تسبیح سندلوس و کاربرد‌ آن

تسبیح‌ها از دانه‌های ریز و درشت با رنگ ها و جنس‌های متفاوت و یک رشته نخ تشکیل شده‌اند و از اعضای مهم جانما‌زهای خانه‌ها، مساجد و زیارتگاه‌ها به حساب می‌آیند. این وسیله از گذشته تا به امروز در فرهنگ‌های مختلف وجود داشته و کاربردهای متفاوتی دارند. به عنوان مثال برای ذکر، استخاره و… استفاده می‌شوند. تسبیح‌ها در جنس‌های مختلف وجود دارند، مثل تسبیح عقیق، کهربا، سندلوس و…. به طور کلی تسبیح‌ها به سه دسته تقسیم‌ بندی ‌می‌شوند:

تسبیح اصلی: این نوع از تسبیح‌ها از33 دانه تشکیل شده‌اند که برای ذکر تسبیحات حضرت حضرت زهرا(س) از آن استفاده می‌کنیم.

تسبیح معمولی: این تسبیح از 99 دانه تشکیل شده است. 3 دسته 33‌تایی که توسط 2 عدسک از هم جداشده‌اند. این تسبیح در بازار‌ها و مساجد بیشتر به چشم می‌خورد.

تسبیح هزار دانه: این تسبیح که از تعداد زیادی دانه ساخته شده مخصوص کسانی است که به ذکر و یا نذر‌های 1000‌ تایی اعتقاد زیادی دارند.

بازارهای شهر‌های زیارتی مانند مشهد، قم، و… از معروف‌ترین بازار‌های عرضه‌ی محصولات مذهبی هستند. فروش تسبیح سندلوس در این بازار‌ها سبب شده است که این تسبیح طرفداران زیادی داشته باشد. هرساله زائرین زیادی به این شهر‌ها سفر می‌کنند و به عنوان سوغات انواع مهر و تسبیح را خریداری می‌کنند. در خرید تسبیح سندلوس باید حواستان به جنس و اصالت آن باشد.

برای خرید تسبیح سندلوس میتوانید از مشاوران سایت خرید نقره سیلور110 کمک بگیرید. برای دیدن انواع این تسبیح میتوانید به دسته بندی سایت مراجعه کنید. تمام این محصولات شامل ضمانت اصل بودن کالا هستند و در صورت وجود مشکل مشتریان عزیز میتوانند طی یک هفته محصول مورد نظر را مرجوع کنند. ارسال تمام سفارشات سریعا و در کمترین زمان ممکن به دست شما عزیزان خواهد رسید. همچنین پرداخت شما درب منزل انجام خواهد شد.

مقایسه ( 0 مورد )