نمایش ۱ - ۳ کالا از ۳

خرید انگشتر عقیق یمنی

سنگ های زینتی و گرانبها از گذشته تا به امروز میان مردم جهان محبوبیت خاصی داشته است. از جمله ی این سنگ ها فیروزه عقیق زمرد یاقوت و… را میتوان نام برد. هر یک از این سنگ ها خواص و زیبایی منحصر به فردی را دارا هستند. خرید انگشتر عقیق یمنی یکی از ارزشمند ترین زیورآلات محبوب ایران و کشورهای دیگر محسوب میشود. خواص و ارزش این سنگ به اصالت آن از کشور یمن باز میگردد. در این مطلب به شرح خصوصیات و خواص این سنگ گران بها و نحوه ی خرید آن میپردازیم.

خرید انگشتر عقیق یمنی اصل

در ابتدا باید بدانیم که عقیق یمنی چیست؟ چه خواصی دارد؟ و سوالاتی از این دست که برای خرید انگشتر عقیق یمنی اصل لازم است اطلاعاتی داشته باشیم. سنگ عقیق یکی از سنگ های گرانبها و ارزشمند و زینتی است که معادن زیادی را در کشور هایی مانند ایران، یمن و برزیل به خود اختصاص داده است. در شرح خصوصیات این سنگ باید گفت که این گوهر با ارزش از کشور یمن استخراج میشود و کیفیت و برتری سنگی که از معادن یمن استخراج می شوند، در مقایسه با دیگر معادن بیشتر بوده و از قیمت بالاتری برخوردارند.
سنگ عقیق به رنگ های پرتقالی ، قرمز مایل به قهوه ای ، قهوه ای ،جگری ، کرمی مایل به زرد ، یاسی یا سوسنی ، عسلی و سیاه وجود دارند. اما معروف ترین رنگ سنگ عقیق همان قرمز سرخ است. انگشتر عقیق یمنی یکی از پر طرفدارترین زیورآلات است که سنگ آن سنگ عقیق یمنی اصل کشور یمن است. این انگشتر در دو نوع انگشتر عقیق یمنی زنانه و مردانه طراحی شده است.

نتیجه گیری

خرید انگشترعقیق یمنی یکی از بهترین انتخاب برای هدیه به آقایان خواهد بود. جهت خرید انگشتر عقیق یمنی مردانه با قیمت مناسب و ضمانت اصل بودن کالا حتما به محصولات سایت silver110  سر بزنید و از مدل های مختلف دیدن فرمایید. مشاوران و متخصصان ما شبانه روزآماده ی پاسخ به سوالات شما عزیزان هستند. سفارشات شما در اسرع وقت به دست شما عزیزان خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )