سنگ باباقوری را به صورت باباغوری یا باباغری نیز می‌نویسند. باباقوری یک نوع سنگ خاصی نیست بلکه  درواقع به ان دسته از سنگ هایی که در درون ظاهر خود رگه هایی به شکل دایره یا بیضی دارند باباقوری می‌گویند. خرید انگشتر باباقوری را به علاقه‌مندان جواهرات پیشنهاد میکنیم زیرا این سنگ دارای خواص گوناگون بسیاری است و در طرح و مدل های بی‌نظیری میتوان  آن را یافت کرد و همچنین این سنگ نماد تغییر و دگرگونی میباشد.

خرید انگشتر باباقوری

انگشتر باباقوری یا عقیق سلیمانی نوعی سنگ یمانی است که رگه دار باشد، همچنین به آن سنگ خلنگ نیز می‌گویند. سختی این سنگ 7 و چگالی آن 2.65 _2.66 میباشد. رنگ رگه های این گوهر بیشتر سفید و سیاه است، به آن گونه که رگه های رنگی اش به جای سیاه، طیف هایی از قرمز هستند عقیق یمانی می‌گویند. در هنگام خرید انگشتر باباقوری به اصل بودن آن توجه فرمایید.

این انگشتر را در 3 طرح که عبارت اند از انگشتر باباقوری سه پوست، انگشتر باباقوری دو کوهان و انگشتر باباقوری تک چشم میتوان یافت کرد. باباقوری دارای گونه های بسیاری است از جمله غروانی، مرجانی، معرف، فارسی، بسلی و بقرانی که کمیاب ترین نوع این سنگ است که خطوط آن مستقیم و بدون کجی امتداد دارد و صفحات آن از سه رنگ قرمز و مرجانی سفید و بلوری شفاف تشکیل شده است.

در قدیم از سنگ باباقوری مهره مدور سیاه و سفیدی می‌ساختند به شکل و رنگ چشم گوسفند مرده و از آن برای دفع چشم زخم استفاده می‌کردند. خرید انگشتر باباقوری و همراه داشتن آن با خود برای دفع چشم زخم  میتواند بسیار موثر باشد.

ما در سایت سیلور110 انگشتر های مردانه و زنانه با نگین باباقوری بسیار با کیفیت، در جدید ترین طرح ها و مناسب ترین قیمت ها به شما عرضه میکنیم که میتوانید بنا بر سلیقه خود خرید انگشتر باباقوری دلخواهتان را داشته باشید، تمامی کالا ها در این سایت دارای تمامی محصولات دارای ضمانت اصالت کالا هستند و درصورت وجود هرگونه نارضایتی تا یک هفته پس از تحویل امکان مرجوع توسط  مشتری را دارند. با سفارش از این سایت شما میتوانید یک خرید مطمئن داشته باشید.

مقایسه ( 0 مورد )