نمایش ۱ - ۲ کالا از ۲

در دنیای امروز که مشکلات و درگیری ها گریبان گیر همه ی خانواده ها شده است نیاز به خداوند یکتا را بیشتر از قبل احساس خواهیم کرد. اگر شما والدینی هستید که به عقاید دینی باور دارید و همواره نگران فرزندان دلبند خود هستید و یا برای آن ها زندگی آسوده و پرازموهبت های خداوند را آرزو دارید، خرید انگشتر شرف الشمس میتواند یکی از بهترین هدایا برای فرزندان شما باشد. به همراه داشتن این انگشتر با ایمان به خداوند محافظ شما خواهد بود. در ادامه به شرح خواص این انگشتر و ویژگی آن پرداخته ایم.

خرید انگشتر شرف الشمس اصل

یکی از پرسش های متداول این است که شرف الشمس چیست؟ در برخی باور ها شرف الشمس به عنوان یک سنگ شناخته شده است اما واقعیت این است که شرف الشمس در اصل دعایی رمز گونه است که در نوزدهم فروردین هر سال پشت سنگ عقیق زرد رنگ حکاکی میکنند. از این سنگ به دلیل خواص معنوی و درمانی، در انگشتر ها، گردنبند و یا حتی ست های زیورآلات استفاده میشود. این انگشتر در دو نوع انگشتر شرف الشمس زنانه و مردانه طراحی شده است. انگشتر شرف الشمس مردانه بزرگتر و طراحی آن متفاوت تر است. گفته میشود که شرف الشمس از نام های خداوند تشکیل شده است و از 13 حرف تشکیل شده که به صورت حروف ابجد نوشته میشود که از سه کتاب انجیل ، تورات و قرآن کریم ذکر شده است. هر یک از امامان معصوم ما حدیث هایی درباره سنگ عقیق و اهمیت آن نقل کرده اند:

از امام موسی کاظم (ع) در حدیثی نقل شده است که انگشتر زرد در دست کنید که سبب آسانی می باشد و در آن هیچ دشواری نباشد.
امام صادق (ع) فرموده اند: انگشتر عقیق سبب ایمنی در سفر می باشد.
امام علی (ع) نیز فرموده اند: ثواب خواندن دو رکعت نماز با انگشتر و سنگ عقیق برابر با هزار رکعت بدون آن است.

آشنایی با انگشتر توپاز و شباهت آن با خرید انگشتر شرف الشمس

سنگ انگشتر توپاز  دارای ساختاری بلوری میباشد، از آلومینیوم و فلوئور تشکیل شده است، که نوع تراش خورده آن جواهر میباشد. در رنگ های مختلف وجود دارد. خرید انگشتر توپاز می تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کادو به آبان ماهی ها باشد زیرا این سنگ به عنوان یکی از سنگ های متولدین آبان ذکر شده. سنگ توپاز سمبل وقار، ابهت و نشانه شادی و موفقیت است.

خرید انگشتر شرف الشمس

دعا شرف الشمس به صورت رمز گونه و خیلی با احتیاط، پشت سنگ عقیق زرد و با آداب خاصی حکاکی میشود. پس اگر قصد خرید انگشتر دارید دقت کنید که متن فارسی دعا ی شرف الشمس به شرح زیر است:

خداوندا! ای الله! از تو می خواهم با عظمت و بزرگی خود، ای قادر مطلق و الله و اعلیحضرت و معصومان و ارادتمندان او و معاشرت او و ارادتمندان او و وصی اوست و بالاخص او و عالی ترین جانشین او، بر مولای ما محمد و آل او صلوات فرست و حاجت من را برطرف ساز.

نتیجه گیری

جهت خرید انگشتر شرف الشمس زنانه و مردانه حتما از سایت خرید نقره سیلور110  دیدن فرمایید. پشتیبان ها و متخصصان ما در 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی پرسش های شما عزیزان هستند. سفارشات در اسرع وقت به دست شما مشتریان عزیزخواهد رسید. تمامی محصولات دارای ضمانت اصل بودن کالا هستند و همچنین پرداخت شما درب منزل انجام خواهد شد.

مقایسه ( 0 مورد )